Hakkımızda

English Vibez Yabancı Dil Kurs Merkezi olarak dil eğitiminin sadece gramer ve kelime ezberlemekten ibaret olmadığının bilincindeyiz. Bu nedenle kursiyerlerimize gerçek yaşamda kullanabilecekleri dil becerilerini kazandırmak için özgün ve etkili eğitim metotları kullanıyoruz.

Kursumuzda sunduğumuz programlar şunlardır:

Yetişkin Genel İngilizce: Yetişkinlere yönelik temel ve ileri seviye İngilizce eğitimi ile günlük yaşantınızda, seyahatlerinizde ve iş yaşamınızda İngilizce’yi rahatça kullanabilmeniz için size destek oluyoruz.

Kids Genel İngilizce (Çocuk): Çocuklar için tasarlanmış eğlenceli ve öğretici bir programla, onların dil öğrenme sürecindeki doğal yeteneklerini en üst seviyeye çıkarıyoruz.

İş İngilizcesi: İş dünyasında etkili iletişim kurabilmek için gerekli dil becerilerini ve terminolojiyi öğrenin.

YDS & YÖKDİL: Akademik kariyerinizde ihtiyaç duyduğunuz dil yeterliliğini kanıtlamak için bu sınavlara özel hazırlık programımızla sizi destekliyoruz.

YKS-DİL: Üniversiteye giriş sınavında dil bilgisi gereksinimlerinizi karşılamak için özel bir hazırlık programı sunuyoruz.

Hazırlık Atlama: Üniversitelerdeki hazırlık sınıflarını atlamak isteyen öğrenciler için özel bir programla İngilizce seviyenizi yükseltiyoruz.

IELTS Sınavına Hazırlık & TOEFL Sınavına Hazırlık: Uluslararası geçerliliğe sahip bu sınavlara girmeyi planlıyorsanız, size en iyi sonuçları almanız için gerekli bilgi ve becerileri kazandırıyoruz.

Yetişkin Genel Almanca: Almanca öğrenmek isteyen yetişkinler için temel ve ileri seviye eğitim programlarımız mevcuttur.

English Vibez Yabancı Dil Kurs Merkezi olarak, her bir öğrencinin dil öğrenme hedeflerine ulaşmasını sağlamak için deneyimli eğitmenlerimizle yanınızdayız. Kendinizi geliştirmek, yeni kültürleri keşfetmek ve global bir vatandaş olmak için bize katılın!

HIZLI BİLGİ AL

Aşağıdaki formu doldurarak kurslarımız ve fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

HIZLI BİLGİ İSTE

Kurslarımız ve fiyatlarımız hakkında hızlıca bilgi sahibi olun.